Agencja Seo, ul. Tarnogajska 18/105, 50-512 Wrocław, Telefon: 535-801-780

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Michał

Specjalista od seo i pozycjonowania (choć sam nie lubi używać tego słowa :) ). Analizuje, wyciąga wnioski i tworzy skuteczne strategio. O mechanizmach googlowych wie wszystko. Analityk i twórcza dusza - jak to łączy? Sprawdźcie sami!

Wiola

Prawdziwa specjalistka w projektowaniu kampani adwords i optymalizacji konwersji sprzedaży. Rzetelna, odpowiedzialna i fachowa. Powierz jej swoje fundusze na reklamę, a telefon w firmie zrobi sie gorący.

Paweł

Grafik z zawodu i zamiłowania. Profesjonalista w 100%. Tworzy śmiałe projekty odzwierciedlające ducha czasu. Jego wyobraźnia nie ma granic. Nie wierzysz? Przekonaj się sam.

Łukasz

"Nie da się" - w jego słowniku takie sformułowanie nie występuje. Zaprogramuje na stronie w sklepie każdą funkcjonalność. Ten niespotykanie spokojny człowiek kryje w sobie nieprzebrane pokłady możliwości.

Janek

Błysk w oku, uważne spojrzenie - od razu widać, że wideofilmowanie to Jego pasja. Myślisz, że patrzy na innych z góry? O nie! Po prostu z lotu ptaka (dla niewtajemniczonych chodzi o drony :) ). Kreuje wizerunek firm naszych klientów.

Kuba

Język angielski nie ma przed nim tajemnic. Mówi, myśli, marzy i czuje w języku angielskim. Dlatego wykona dla ciebie profesjonalne tłumaczenie każdego tekstu.

Monika

Artystka w każdym calu. Twórczość jest nieodłączną cechą jej osobowości. Stworzy profesjonalny i jednocześnie bardzo ciekawy artykuł. Profesjonalistka z ogromnym wyczuciem smaku.

Inni

Nasz zespół w zależności od realizowanego projektu tworzą różni ciekawi ludzie o bogatej osobowości i kreatywnym podejściu.